Přejít k hlavnímu obsahu
Logo MSSK

@NÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ KLASTR

Česky Česky
English English
  

Registrační dotazník

MSSK v rámci svých aktivit připravuje pro potřeby trhu analýzu dat členských firem, jejímž výstupem bude mimo jiné zpracovávání nabídky výrobních činností a služeb pro potenciální odběratele a kooperační partnery nejen uvnitř klastru, ale i navenek.

Proto, aby byla práce MSSK v této oblasti dostatečně účinná, je nutno dobudovat a trvale aktualizovat tuto firemní databázi. Za tím účelem je zde přiložen registrační dotazník, jehož obsah bude postupně doplňován dle narůstajících požadavků na jednotlivé body databáze. Registrační dotazník je také prvním zdrojem dat pro vytváření základu marketingového centra klastru.

V rámci I.fáze rozvoje MSSK je volena jednoduchá varianta tabulek v SW Microsoft Excel, která bude v rámci II.fáze rozvoje klastru převedena na komplexnější produkt na síťové bázi. V současné době Vás tedy žádáme o zasílání vyplněného registračního dotazníku, případně změny dat na e-mailovou adresu : klastr@msskova.cz. Jakékoliv nejasnosti a dotazy jsme připraveni zodpovědět prostřednictvím pracovníků kanceláře klastru – viz. oddíl KONTAKTY.

Registrační dotazník není určen pouze pro členy MSSK, ale i pro případné zájemce o členství v MSSK nebo o spolupráci v rámci aktivit klastru

  • výroba
  • výzkum a vývoj
  • lidské zdroje
, které budou prezentovány na jeho www stránkách.
Kontakt: Národní strojírenský klastr, Ruská 2887/101, Ostrava - Vítkovice
Tel./Fax.: +420 595 957 008, E-mail: klastr@nskova.cz