Přejít k hlavnímu obsahu
Logo MSSK

@NÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ KLASTR

Česky Česky
English English
  

 

Registrační dotazník

MSSK v rámci svých aktivit připravuje pro potřeby trhu analýzu dat členských firem, jejímž výstupem bude mimo jiné zpracovávání nabídky výrobních činností a služeb pro potenciální odběratele a kooperační partnery nejen uvnitř klastru, ale i navenek.

Proto, aby byla práce MSSK v této oblasti dostatečně účinná, je nutno dobudovat a trvale aktualizovat tuto firemní databázi. Za tím účelem je zde přiložen registrační dotazník , jehož obsah bude postupně doplňován dle narůstajících požadavků na jednotlivé body databáze. Registrační dotazník je také prvním zdrojem dat pro vytváření základu marketingového centra klastru.

V rámci I.fáze rozvoje MSSK je volena jednoduchá varianta tabulek v SW Microsoft Excel, která bude v rámci II.fáze rozvoje klastru převedena na komplexnější produkt na síťové bázi. V současné době Vás tedy žádáme o zasílání vyplněného registračního dotazníku, případně změny dat na e-mailovou adresu : klastr@nskova.cz. Jakékoliv nejasnosti a dotazy jsme připraveni zodpovědět prostřednictvím pracovníků kanceláře klastru – Kontakt: Národní strojírenský klastr, Ruská 2887/101, Ostrava-Vítkovice, Tel./Fax.: +420 595 957 008

Kontakt: Národní strojírenský klastr, Ruská 2887/101, Ostrava - Vítkovice
Tel./Fax.: +420 595 957 008, E-mail: klastr@nskova.cz